01 / Листопад, 2019
5 листопада в рамках ХV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» відбудеться конференція «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово- комунальногогосподарства-2019». Організатори: Міністерство розвитку громад та територій, Асоціація міст України, Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго», Асоціація «Питна вода України».
Асоціація міст України запрошує представників громад долучитися до роботи конференції!
Захід розпочнеться о 12.00 на території Міжнародного виставкового центру в конференц-залі №14 павільйону №3 (вхід 3-А) (м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»).
Початок реєстрації учасників о 9.30.
Відвідування виставки та участь у заходах – безкоштовні.
Про бажання взяти участь необхідно повідомити до 01.11.2018 за тел. (044)207-18-71, або на e-mail: MishinaOV@minregion.gov.ua.
 
Довідково
ХV Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» є багатопрофільним міжнародним виставковим заходом, де на фаховому рівні розглядають питання забезпечення впровадження сучасних технологій та обладнання, інноваційних розробок, пошуку економічно та технологічно обґрунтованих шляхів підвищення ефективності використання матеріальних і енергетичних ресурсів, а також комплексного визначення шляхів удосконалення системи управління галуззю. ПРОГРАМА.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)