27 / Квітень, 2023

Для 24 регіональних відділень АМУ, що знаходяться у всіх областях України та експертів Аналітичного центру Асоціації міст України закуплено комп’ютерне обладнання в межах проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

Завдяки закупленій техніці 24 регіональні відділення Асоціації міст України та експерти Аналітичного центру АМУ матимуть можливість працювати автономно, без джерела живлення близько 4 годин. Це нівелює ризики, пов’язані з роботою в бомбосховищах, відключенням електроенергії через атаки рф.

«Сьогодні ці ноутбуки із відповідною гарнітурою, якісними вмонтованими камерами передані в користування регіональним відділенням Асоціації міст України, що сприятиме покращенню роботи в цілому та можливості долучення фахівців регіональних відділень до засідань фахових мереж і діалогових заходів дистанційно, оперативному поширенню інформації про такі заходи між фахівцями виконавчих органів сільських, селищних, міських рад», - зазначила Людмила Даменцова, керівник проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)