14 / Березень, 2023

Асоціація міст України звернулась до Міністерства фінансів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №590 для вирішення питання проведення видатків з місцевих бюджетів на оплату послуг виготовлення проектно-кошторисної документації, без яких неможливо готувати документацію для відбудови об’єктів і відновлення громад. Про це говорили на засіданні Правління з Першим заступником Міністра фінансів України Денисом Улютіним.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» №590 від 9 червня 2021 року проведення видатків з місцевих бюджетів на оплату послуг виготовлення проектно-кошторисної документації здійснюється у третій черзі. Водночас видатки на оплату послуг виготовлення проектно-кошторисної документації вкрай важливі для відновлення територіальних громад, без яких неможливо забезпечити їх відновлення. 

Саме тому під час засідання Правління голови громад звернули увагу на необхідність ініціювати внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №590 для підвищення пріоритетності проведення таких видатків.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)