14 / Лютий, 2017
9 лютого 2017 року в офісі Координатора проектів ОБСЄ в Україні Міністерство соціальної політики України  провело засідання робочої групи з питань удосконалення нормативно-правових актів з питань протидії торгівлі людьми щодо доопрацювання проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб” з урахуванням висловлених до проекту акта зауважень Національної поліції, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Асоціації міст України.

Асоціація відстояла свою позицію щодо передачі деяких повноважень органам місцевого самоврядування. Так, досягнуто домовленостей, що питання попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків планується передбачити у делегованих повноваженнях органів місцевого самоврядування.

Зазначаємо, що за результатами засідання 27.01.2017 Урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку Кабінету Міністрів України, Міністерству соціальної політики було доручено погодити проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії торгівлі людьми та захисту постраждалих осіб» із Асоціацією міст України відповідно до Регламенту Верховної Ради України.

Попередньо Мінсоцполітики пропонувало вищезазначені та деякі інші повноваження передбачити як власні органів місцевого самоврядування.

     

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)