21 / Лютий, 2022
17 лютого в рамках архітектурного Проєкту «RESET 2022: енергоефективні, зелені школи» відбувся онлайн-брифінг, організований Громадською Спілкою «Бізнес за партнерство» спільно з Асоціацією міст України.
Онлайн-брифінг був присвячений тренду будівництва енергоефективних та зелених шкіл, презентації навчальних програм, як складової архітектурного проєкту «RESET 2022: енергоефективні, зелені школи». Під час онлайн-зустрічі було презентовано інформаційно-навчальну програму енергоефективного, зеленого будівництва навчальних закладів.
На онлайн-брифінгу виступили: Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад та територій України, Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС з енергоефективності» GIZ (GmbH), Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, Жанна Пацьора, Президент ГС «Бізнес за партнерство», Наталія Дюжилова, заступниця Голови ДІАМ, Олександр Чижевський, Президент НСАУ, Геннадій Фаренюк, директор державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», Світлана Берзіна, Президент ВГО «Жива Планета», Надія Лебедь, модератор платформи «Енергоефективність та клімат» ГС «Бізнес за партнерство», керівник відділу маркетингу ТОВ «ДІСК-С», Дмитро Рудченко, генеральний директор ТОВ «Аерок», Юрій Юськів, керівник проектного відділу ТОВ «Меезенбург Україна», Захарова Карина, маркетинг директор ТОВ «МКМ ГРУП», Ірина Сидоренко, директор ТОВ «Клінкер Проф».
  
Розпочала онлайн-брифінг організатор архітектурного Проєкту «RESET 2022: енергоефективні, зелені школи», президент Громадської Спілка «Бізнес за партнерство» Жанна Пацьора.
Вона представила базові завдання проєкту, а саме: створення можливості для проведення архітектурного конкурсу ідей, та отримання нових архітектурних рішень для будівництва зеленої школи.
«Зелена школа – це використання нових архітектурних та будівельних рішень, а головне, – це нова філософія шкільного середовища, яку ми сподіваємося запропонувати, як ініціативу Міністерству освіти та науки України», – зазначила Ж. Пацьора.
З вітальним словом до учасників та організаторів заходу звернулася Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад та територій України.
Н.Козловська підкреслила важливість проєкту: «Робота, яку ми проводимо спільно з нашими базовими організаціями, інституціями та Національною спілкою архітекторів України, дозволить органам місцевого самоврядування і жителям громад отримати сучасні нові енергоефективні школи. Наше навчання конкурс дозволять не тільки використовувати новітні технології, а також удосконалювати вже прийняті рішення. Теорія і практика мають бути поєднані, а всі новації, які ми запроваджуємо, – реалізовані на практиці, і отримати свій позитивний відгук».
Виконавчий директор Асоціація міст України Олександр Слобожан наголосив на спільних пріоритетах та принципах діяльності Асоціації міст України та Громадської Спілки «Бізнес за партнерство». 
Коли говорять про муніципальну владу або реформу децентралізації, часто мають на увазі кількість громад, обсяг місцевих бюджетів, фінансові показники діяльності, але  забувають про найголовніше. Вся діяльність громади має бути спрямована на покращення якості послуг, які отримують громадяни.  Саме на це має на меті проєкт «RESET 2022: енергоефективні, зелені школи». В концепції реформування місцевого самоврядування визначена важливість створення спроможної громади.  Але спроможність вимірюється не кількістю грошей в місцевих бюджетах, а якістю життя, яку ці громади можуть забезпечити, – сказав О.Слобожан.

Захід відбувся за підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства енергетики України, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, Національної спілки архітекторів України, Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій. При партнерстві: ТОВ "МКМ ГРУП", ТОВ “Клінкер Проф", ТОВ "АЕРОК", ТОВ "Меезенбург".

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)