18 / Травень, 2021
Асоціація міст України неодноразово наголошувала на необхідності комплексного вирішення проблемних питань підприємств тепло- та водопостачання. Механізм вирішення цих проблем передбачений законопроєктом «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» № 3508.
Під час засідання Консультаційної ради з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України, представники органів місцевого самоврядування в черговий раз наголосили на необхідності ухвалення законопроєкту №3508. Спікер Парламенту підтримав позицію місцевого самоврядування та доручив Голові профільного Парламентського Комітету невідкладно розглянути законопроєкт, який забезпечить стабільне газопостачання населенню, на засіданні Комітету.
Асоціація міст України висловлює вдячність Голові Парламенту України Дмитру Разумкову за підтримку органів місцевого самоврядування та сподівається, що найближчим часом законопроєкт №3508 буде винесено в сесійний зал на голосування.

Нагадаємо, раніше АМУ зверталася до Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо вирішення нагальних проблем сфери ЖКГ
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)