14 / Лютий, 2017

13 лютого в Мінрегіоні відбулася експертна Нарада з актуальних питань децентралізації, реформування місцевого самоврядування. Її провів Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Негода. Від АМУ в нараді взяв участь аналітик В.Пархоменко. Розглянуто питання:

1.     Про зміни в Порядку використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2017 році порівняно з 2016. Документ, підготовлений Мінрегіоном за обговореними на нараді принципами, надішлють до асоціацій органів місцевого самоврядування на висновок.

2.     Про доопрацювання проекту Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою України» з урахуванням експертного висновку СКМУ. Домовлено, що в перехідних положеннях буде передбачено набуття чинності окремими нормами після прийняття  змін до Конституції.

3.     Про доопрацювання проекту середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року в частині розділу «Децентралізація». Розглянуто і обговорено проект у частині децентралізації. Домовлено надіслати пропозиції до Мінрегіону.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)