11 / Липень, 2017
Європейський Союз підтримує Україну на шляху до енергоефективності. Нещодавно у п’яти містах України -  Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя - стартувала інформаційна кампанія «Енергія твого дому», яка реалізується за підтримки Європейського Союзу.
Головна мета – підвищити обізнаність українців про енергоефективні заходи і позитивні практики реалізації енергоефективних проектів в Україні та світі, популяризувати раціональні підходи і заохотити громадян застосовувати енергоефективні технології і рішення, а також виробити глибоке розуміння необхідності проведення широкомасштабної комплексної термомодернізації багатоповерхівок.
Окрім того, в ході кампанії поширюється інформацію про те, де можна взяти кошти на енергоефективні заходи, та про програми співфінансування, які діють в кожному з цих п’яти міст.
Інформаційна кампанія «Енергія твого дому» промотує енергоефективну реформу з метою підвищення енергоефективності будівель житлового сектору через такі інструменти:
  • розміщення реклами в маршрутках, метро, приміщеннях міськрад та Центрах комунального сервісу, а також у відділеннях «Укрпошти» і у вагонах «Інтерсіті»;
  • друк лифлетів для ОСББ та співвласників багатоквартирних будинків, які ще не створили ОСББ - з метою стимулювати до створення ОСББ і участі у державних програмах співфінансування енергоефективних проектів;
  • виробництво відеороликів – прикладів успішних ОСББ та історії людей, які досягли успіху в реалізації енергоефективних проектів і термомодернізації будівель.
  • публікація тематичних матеріалів у провідних загальнонаціональних та регіональних ЗМІ, а також в соціальних медіа;
  • проведення прес-турів до міст, де успішно реалізовано енергоефективні проекти.
Інформаційна кампанія «Енергія твого дому» сприятиме зміні моделей поведінки населення щодо питань енергоефективності та раціонального використання енергоресурсів з метою захисту і підтримки громадян України, зменшення обсягів комунальних платежів, поліпшення житлових умов та підвищення комфорту проживання в оселях.
Інформаційну кампанію реалізує компанія FGL Energy спільно с бельгійською компанію GOPA.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)