22 / Грудень, 2018
21 грудня Кам’янець-Подільський переміг у фінальному етапі національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Місто-переможець вибирали на відкритому засіданні Наглядової ради національного конкурсу «Молодіжна столиця України».
Усього в конкурсі взяло участь 41 місто України. У фінал вийшли: Івано-Франківськ; Кам’янець-Подільський; Кременчук; Луцьк; Маріуполь; Одеса; Тернопіль; Харків; Хмельницький; Чернігів.
Переможця визначила конкурсна комісія, яка складалась з представників органів державної влади, громадських організацій, асоціацій місцевого самоврядування. До її складу від Асцоіації міст України входив аналітик АМУ Назар Миколюк.
Під час фінального етапу делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді аргументували, чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2019 року. Представники Кам’янець-Подільського основною тезою своєї презентації зробили поєднання історичних традицій і сучасності.
Перемога у конкурсі «Молодіжна столиця України» включає проведення у 2019 році у Кам'янці-Подільському Всеукраїнського молодіжного форуму, промоцію міста на європейському рівні, підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі та стимулювання участі молоді в житті міста.
 
Нагадаємо, що ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Проведення конкурсу підтримала Асоціація міст України. Головною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України. Починаючи з 2018 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді.
 
Переможець конкурсу «Молодіжна столиця України-2018» - місто Львів.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)