17 / Жовтень, 2018
17 жовтня 2018 року Аналітик Асоціації міст України Осташко Світлана взяла участь у засіданні "круглого столу" на тему "Державно-приватне партнерство: виклики та перспективи в умовах медичної реформи" організованого Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.
Також у Круглому столі взяли участь близько 140 представників закладів охорони здоров'я з різних областей України.
На Круглому столі народними депутатами Сисоєнко Іриною, Яринічем Костянтином та Корчинською Оксаною, представниками Міністерства охорони здоров'я України - Іликом Романом було презентовано основні аспекти державно-приватного партнерства в Україні, можливості його розвитку в умовах медичної реформи.
Присутнім було наведено приклади  державно-приватного партнерства, яке вже впроваджено в одній з областей України.
Одним із важливих моментів Круглого столу була презентація Слободніченко Мариною, головою Комітету з медичного права Всеукраїнської громадської організації "Асоціація правників України" про ключові юридичні аспекти державно-приватного партнерства в галузі охорони здоров'я. Було представлено Методичні рекомендації для державних та комунальних закладів охорони здоров'я для впровадження проектів державно-приватного партнерства. Наприкінці заходу головні лікарі закладів охорони здоров'я, які працюють на національному та регіональному рівнях, могли поставити питання та поспілкуватися зі спікерами. 
Детальніше про грант для розвитку державно-приватного партнерства в сфері охорони здоров’я в регіонах можна ознайомитися за посиланням: https://www.grants.gov/web/grants/view-opportunity.html?oppId=309495
 
Завантажити Методичні рекомендації та Загальну процедуру запуску проектів у сфері охорони здоров’я можна тут: http://moz.gov.ua/uploads/1/7840-1234567890.pdf 
 
 
 
Аналітичний центр АМУ

 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)