29 / Вересень, 2022
На територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, влада забезпечить мешканців безоплатною деревиною. Відповідні зміни Уряд вніс 27 вересня 2022 року до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройної агресії рф.
Передбачено надання можливості обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, території яких прилеглі до зони проведення воєнних (бойових) дій, забезпечити населення цих територій деревиною паливною на період опалювального сезону.
Асоціація міст України активно лобіювала це питання на засіданнях Штабу з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022-2023 років під час воєнного стану.
27 вересня Уряд також збільшив обсяг бюджетних призначень, передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (загальнодержавні видатки та кредитування) на 2022 рік за програмою 3911020 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України” на 450 млн грн. Загалом на реалізацію проєкту передбачено 562,5 млн грн.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)