05 / Травень, 2021
29 березня 2021 року Профспілка працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України, Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» та Асоціація міст України звернулися до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля з проханням невідкладно втрутитися у вирішення проблем галузі комунальної теплоенергетики.
30 квітня 2021 року на адресу Асоціації міст України надійшла відповідь Мінрегіону на спільне звернення, підготовлене на виконання доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля. У листі профільне міністерство акцентує увагу та тих кроках, які здійснюються Урядом в цілому, та Мінрегіоном зокрема, з метою вирішення проблем у галузі комунальної теплоенергетики, а саме:
  • розробляються підзаконні акти до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (від 03.12.2020 №1060);
  • Постановою Уряду України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р. № 217 і від 19 жовтня 2018 р. № 867» від 30 04.2021 № 444 режим ПСО природного газу для підприємств теплопостачання продовжено до 20 травня 2021 року;
  • на виконання укладеного між Урядом України, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України» та Асоціацією міст України Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води, Мінрегіоном розпочав процес визначення та погодження обсягів різниці в цінах природного газу, спожитого підприємствами ТКЕ протягом січня-квітня 2021 року.
 
З надісланою Мінрегіоном відповіддю можна ознайомитися за наступним посиланням.
 
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)