01 / Листопад, 2019
5-7 листопада в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна») відбудуться галузеві події, пріоритетом і спільною метою яких є реалізація державної політики в сфері реформування ЖКГ, енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності для діяльності всіх господарюючих суб’єктів, сприяння розвитку інфраструктури міст та населених пунктів нашої країни - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та Міжнародні спеціалізовані виставки: «AQUA UKRAINE», «КомунТех»«Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо». Завантажити Програму.
Асоціація міст України традиційно виступає партнером цих заходів.
Важливою складовою цієї комплексної виставкової події є Конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».
Поєднання насиченої ділової програми з виставками надає можливість фахівцям прийняти участь в секційних засіданнях Конгресу, ознайомитися з широким спектром сучасної продукції та новими інженерними технологіями для міського господарства, а підприємствам - презентувати свої досягнення цільовій аудиторії відвідувачів.
Щорічно на виставках демонструється продукція, яка вже сьогодні широко використовується в ЖКГ, промисловості, АПК та нові розробки, що в подальшому сприятимуть технічному переоснащенню та модернізації житлово-комунального господарства та задоволенню потреб галузей народного господарства в цілому. На експозиціях представлені системи водопідготовки, водопостачання, водовідведення, інженерні мережі, обладнання для очистки стічних вод, комунальна техніка, спецтехніка, комплексне управління відходами, ресурсозберігаючі технології, устаткування, матеріали тощо.
За інформацією щодо участі у виставках звертатися до ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
адреса: Київ, Броварський проспект, 15
тел.: (044)201-11-59, 201-11-54, 201-11-66
Електронна адреса організаторів: forum@iec-expo.com.ua
Офіційний сайт: www.iec-expo.com.ua
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)