22 / Лютий, 2021
16 лютого Асоціація міст України провела онлайн нараду за участі представників органів місцевого самоврядування шести найбільших міст України та Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.
Ініціатором наради виступив Руслан Стрілець, заступником Міністра з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації.
Головна мета заходу -  обговорення розділу «Муніципальні відходи» законопроєкту «Про управління відходами» (№2207-1-д). 
Триває доопрацювання проєкту експертною групою, до складу якої входять представники органів центральної влади, органів місцевого самоврядування, а також експертного середовища. Саме для узгодження окремих положень законопроєкту щодо системи управління побутовими відходами найбільших міст України було проведено цю нараду.
Учасники: представники Міндовкілля, профільні заступники міських голів та начальники депратаментів і управлінь міст Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова, Запоріжжя, керівники комунальних підприємств, які надають послугу поводження з відходами, представники розробників законопроєкту.
Позицію АМУ на нараді представляв аналітик  питань ЖКГ Олег Гарник.
У ході дискусії було обговорено ряд новацій законопроєкту, зокрема, створення у містах адміністратора надання послуги поводження з відходами. Учасники наради визнали необхідність та домовилися про продовження зустрічей, оскільки активний діалог дозволяє краще врахувати інтереси як органів місцевого самоврядування, так і пересічних споживачів у під час напрацювання положень проєкту Закону.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)