03 / Вересень, 2019
21 серпня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році», якою затверджено розподіл часток зарахування до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування частини акцизного податку у другому півріччі 2019 року. Частки визначено, виходячи з обсягів реалізованого суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального на відповідній території за перше півріччя 2019 року, з урахуванням даних реєстраторів розрахункових операцій згідно з інформацією ДФС, відповідно до Порядку. Постанова з додатком (перейти).
Постанова набуває чинності з дня її опублікування. Текст оприлюднено 31 серпня 2019 року у офіційному виданні Кабінету Міністрів України - газеті «Урядовий кур'єр».
Зарахування до бюджетів  органів місцевого самоврядування частини акцизного податку, що надійшов з 1 липня 2019 року, буде здійснено Державною казначейською службою у двотижневий строк з дня набрання чинності постанови.
Нагадаємо, АМУ зверталась до Уряду з проханням пришвидшити прийняття такого важливого для громад рішення та опрацьовувала питання акцизного податку з Міністерством фінансів.
Асоціація міст України сподівається, що найближчим часом відповідні кошти надійдуть до бюджетів громад.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)