17 / Травень, 2018
У Національній академії державного управління при Президентові України продовжується набір на нові спеціалізації для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів та усіх зацікавлених у місцевому і регіональному розвитку:
 
 
 
  • «Управління регіональним розвитком»;
  • «Місцеве самоврядування»;
  • «Управління містом»;
  • «Багаторівневе врядування».
Спеціалізації запроваджено в межах нової спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Вони сформовані з урахуванням сучасних європейських і вітчизняних тенденцій розвитку регіонального управління й місцевого самоврядування та відповідають світовим стандартам у галузі публічного адміністрування.
Спеціалізації забезпечують формування у слухачів практико орієнтованих компетентностей, які сприятимуть суттєвому покращенню діяльності місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій і бізнес-партнерів.
Забезпечує спеціалізації кафедра регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом (більше інформації)
Документи приймаються до 1 червня 2018 року.
Очікуються зміни умов прийому, зокрема, суттєве розширення переліку категорій оплати праці тих, хто може вступити до Національної академії на навчання за державним замовленням.
Слухачам Національної академії надається гуртожиток.
Детально про умови прийому і вимоги до документів можна дізнатися на сайті НАДУ або сайті кафедри . 
Телефон приймальної комісії: (044) 455-68-01
Телефон кафедри: (044) 456-82-77
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)