16 / Травень, 2024

23 травня 2024 року об 11 годині відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз». 

До участі в онлайн-заході запрошуються представники і представниці органів місцевого самоврядування та галузевих асоціацій, провайдерів навчальних послуг, міжнародних проєктів та програм, експертного середовища.

Видання допоможе експертам і усім зацікавленим особам ґрунтовніше підготуватися до реалізації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», що визначає нові організаційно-правові засади служби в органах місцевого самоврядування та сприяє гармонізації національного законодавства із вимогами Європейської хартії місцевого законодавства та стандартами ЄС.

Посібник підготовлений Радою Європи в рамках Програми «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні» у співпраці з Асоціацією міст України та у координації з Національним агентством України з питань державної служби

Для онлайн-участі у заході необхідно до 22 травня 2024 року заповнити Google-форму. Зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до платформи Zoom і матимуть змогу долучитись до обговорення.

Пряма трансляція заходу відбуватиметься на ресурсах Програми Ради ЄвропиНАДСАМУ та порталу «Децентралізація».

Захід організовується НАДС, Програмою Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні» у партнерстві з Асоціацією міст України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)