24 / Травень, 2024

23 травня 2024 року презентовано Посібник «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»,  підготовлений  Радою Європи спільно з Асоціацією міст України та у координації з Національним агентством України з питань державної служби. 

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України,  наголосив на тому, що документ має дуже короткий термін щодо впровадження, тому посібник буде надзвичайно актуальним для підготовки до роботи муніципалітетів за новими правилами та дасть відповіді на питання, які виникають при підготовці до набрання чинності Закону.

Володимир Мягкоход, експерт Асоціації міст України, який є одним із провідних авторів видання, зазначив, що зміст матеріалів Посібника має прикладне значення. Вперше проведено порівняльний аналіз чинного Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про державну службу» 2015 року та нової редакції Закону. Він прокоментував новели про статус службовців місцевого самоврядування та виборних посадових осіб місцевого самоврядування, запровадження інструментів і процедур, які зараз застосовуються під час прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування та основні новації Закону.

Посібник «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз», підготовлений в рамках Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і cтійкості в Україні».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)