04 / Вересень, 2023

Проєкт “Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час”  впроваджується ГО «Міжнародна фундація розвитку», в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Мета проєкту: надання організаційної, технічної та фінансової підтримки для підвищення енергоефективності промислових підприємств у воєнний час.

Цілі проєкту:

  • визначення потреб підприємств у сфері енергоефективності, а також потенціалу співробітників підприємств у сфері енергоефективності;
  • допомога 25 обраним підприємствам у плануванні заходів з енергоефективності шляхом проведення експрес-енергоаудитів;
  • реалізація програми міні-грантів (10000 євро на 1 підприємство) для підтримки впровадження заходів з енергоефективності у 15 відібраних підприємствах.

З 15 підприємствами буде підписано грантові контракти. Гранти надаватимуться у гривневому еквіваленті 10000 ЄВРО на одне підприємство. Гранти можуть бути використані підприємствами виключно для фінансування енергоефективних заходів, визначених у грантовому договорі за результатом проведення енергоаудиту.

Більш детальну інформацію про проєкт ви можете отримати за посиланням.

Для участі у конкурсі просимо заповнити заявку українською мовою та надіслати її на електронну адресу: info@in-fd.com до 08 вересня 2023 року.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)