14 / Лютий, 2022
Асоціація міст України та Громадська Спілка “Бізнес за Партнерство” запрошують на онлайн-брифінг в рамках Проєкту "RESET 2022. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ, ЗЕЛЕНІ ШКОЛИ".
Захід відбудеться 17 лютого об 10.00 на платформі Zoom. 
Мета заходу – представлення спікерів, експертів та партнерів проєкту RESET, покрокова деталізація алгоритму модернізації, проєктування та будівництва навчальних закладів, у відповідності до принципів екологічного інноваційного девелопменту, презентація інформаційно-навчальної програми енергоефективного, зеленого будівництва в рамках Проєкту "RESET 2022. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ, ЗЕЛЕНІ ШКОЛИ".
Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням.
Організатори проєкту: Громадська Спілка “Бізнес за партнерство” спільно з Всеукраїнською Асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України”.
Проєкт реалізується за підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства енергетики України, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, Національної спілки архітекторів України, Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій.При партнерстві: ТОВ "МКМ ГРУП", ТОВ “Клінкер Проф", ТОВ "АЕРОК", ТОВ "Меезенбург".
Додаткова інформація щодо онлайн-брифінгу за тел. +380983662347, +380503322130.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)