06 / Вересень, 2021
На урядовому сайті опубліковано постанову Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №932 «Про затвердження Типового положення про територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах». Документ розроблено Мінрегіоном на виконання Закону України №1730-VIII від 29.08.2021 «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення».
Мета постанови - формування колегіального регіонального органу, який буде визначати обсяг заборгованості з різниці в тарифах, що підлягає відшкодуванню підприємствам тепло-та водопостачання відповідно до Закону України №1639-IX від 14.07.2021 «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу».
Проєкт постанови був погоджений Асоціацією міст України за умови врахування окремих зауважень. 
Наразі Мінрегіон готує до винесення на розгляд Кабінету Міністрів України Методику визначення заборгованості з різниці в тарифах, на підставі якої створені територіальні комісії і будуть визначати обсяг такої заборгованості.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)