16 / Лютий, 2021
12 лютого Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у програмі «Сьогодні. Головне», що виходить на каналі UA: Кропивницький.
Головна тема обговорення - Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води, підписаний між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан підкреслив, що Меморандум – це крок, який зробила центральна влада назустріч місцевому самоврядуванню. Адже проблема теплозабезпечення населення виникла не сьогодні і не вчора, і не через місцеву владу. Правління АМУ з серпня минулого року надсилало центральній владі низку звернень з проханням не допустити кризи у системі теплозабезпечення населення та соціальних об’єктів. І саме завдяки конструктивним діям міських голів вдалося уникнути цієї кризи. О.Слобожан наголосив, що Меморандум – це політичне зобов’язання центральної влади.
Також у програмі взяв участь член Правління АМУ, Кропивницький міський голова Андрій Райкович. Він сказав, що у Меморандумі виписані спільні вимоги міських, селищних, сільських голів, принципова позиція кожного з яких - фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не повинно перекладатися на органи місцевого самоврядування.
 
Пропонуємо переглянути повне відео:
 

 

 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)