04 / Грудень, 2019
3 грудня Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення в суді»  (№ 2261 від 15.10.2019) та схвалила рішення про його розгляд у другому читанніза скороченою процедурою.
Рішення про розгляд законопроєкту за скороченою процедурою дасть можливість Верховній Раді України розглянути його у другому читанні вже на найближчому пленарному засіданні, щоб він набрав чинності не пізніше 1 січня 2020 року.
Нагадаємо, законопроєктом №2261 пропонується розширити (уточнити) перелік осіб, які можуть здійснювати самопредставництво органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування.
Асоціація міст України підтримує законопроект №2261 як такий, що відповідає інтересам органів місцевого самоврядування, зокрема щодо збереження на службі кваліфікованих кадрів, які забезпечують захист в суді та  супровід діяльності органів місцевого самоврядування.
 АМУ зверталася до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики з проханням рекомендувати Верховній Раді України якнайшвидше його ухвалити.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)