09 / Липень, 2022
9 липня Верховна Рада України ухвалила проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік"» №7523 від 06.07.2022.
Внесеними до Державного бюджету України на 2022 рік змінами передбачається нова субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам - на відновлення об’єктів критичної інфраструктури в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Проект розвитку міської інфраструктури – 2».
Такі зміни внесені у зв’язку з необхідністю відновлення критичної інфраструктури у населених пунктах, які найбільше постраждали від збройної агресії російської федерації.
► Обсяг субвенції на відновлення об’єктів критичної інфраструктури складає 1 662,5 млн грн.
Головним розпорядником субвенції визначено Міністерство розвитку громад та територій України.
Асоціація міст України вітає рішення Парламенту щодо передбачення виділення з державного бюджету фінансового ресурсу на відновлення критичної інфраструктури населених пунктів.

Нагадаємо, АМУ зверталася до органів виконавчої та законодавчої влади з пропозицією передбачення у Державному бюджеті України на 2022 рік фінансового ресурсу на підтримку територіальних громад, що втратили основні джерела наповнення бюджету внаслідок бойових дій, спричинених повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну, виділення коштів на відновлення критичної інфраструктури, знищеної, пошкодженої внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)