Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні

22 / Грудень, 2016

Протягом 12-14 грудня 2016 року в містах Борисполі, Білій Церкві та Києві, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Норвезьким інститутом місцевих і регіональних досліджень за фінансової підтримки МЗС Норвегії, відбулось четверте заключне засідання робочих груп з покращення якості надання послуг в сферах соціального захисту населення, освіти та охорони здоров’я.

У заході взяли участь представники з Кропивницького, Одеси, Дніпра, Львова, Вінниці, Хмельницького та інших міст, загалом представники робочих груп представили понад 30 міст.

Під час засідання  учасники робочих груп презентували підготовлені плани покращення послуг в сферах соціального захисту, освіти та охорони здоров’я. Вони охоче ділились з колегами ідеями щодо вирішення спільних проблем та покращення якості послуг. Також з метою обміну досвідом, учасники робочої групи в сфері соціального захисту та освіти відвідали реабілітаційну установу змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Наш дім» і приватний Центр реабілітації дитини «Вільний рух» в м. Борисполі, та  Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Звитяга».

Спільна робота в групах стала справжньою платформою, для обміну досвідом, розробкою та впровадження планів подальших дій задля покращення надання послуг населенню, адже проблеми у всіх міст схожі, підходи до вирішення у кожного свої.  

  

Із змістом презентацій ви можете ознайомитись за посиланням:

Бориспіль

Коростень

Маріуполь

Мелітополь

Миргород

Одеса

Павлоград

Первомайськ 

Умань

Чугуїв

Южноукраїнськ 

Біла Церква

Бровари

Дніпро

Житомир

Кам’янець-Подільський

Львів

Миколаїв 

Тернопіль

Херсон

 Чернівці

Вінниця

Вознесенськ

Кривий Ріг

Луцьк

Хмельницький

Черкаси

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)