21 / Лютий, 2018
19-20 лютого у Києві відбувся Форум місцевого самоврядування з обговорення проблемних питань у сфері кадрової політики і організації роботи рад, надання адміністративних послуг, діяльності об’єднаних територіальних громад. Захід провела Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У Форумі взяли участь 150 представників органів місцевого самоврядування, які працюють у сферах кадрової політики та надання адміністративних послуг, а також представники об’єднаних територіальних громад. Мета заходу – обговорення розроблених Асоціацією міст України в рамках проекту ПУЛЬС  Стратегій секторальних реформ за напрямками: кадрова політика і організація роботи рад;  надання адміністративних послуг та електронне урядування, а також питань діяльності ОТГ. Читати більше про Форум.
В рамках Форуму працювало три відповідні тематичні робочі групи.
За підсумками обговорення секторальної Стратегії, розробленої АМУ в рамках Проекту ПУЛЬС, та дискусії під час засідання групи «Особливості формування кадрової політики органів місцевого самоврядування та організації роботи рад» учасники вирішили підтримати та прискорити впровадження секторальної Стратегії «Організація діяльності ОМС та професійний розвиток».
Також представники громад висловилися за прискорення розгляду і прийняття у другому читанні доопрацьованого проекту нової редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (№2489) і підтримали Концепцію реформування системи підготовки кадрів місцевого самоврядування, схвалену постановою Уряду від 1.12.2017 р. №974-р. Асоціації міст України рекомендовано взяти участь у впровадженні Концепції.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)