31 / Травень, 2019

22 травня Урядом прийнято рішення про реалізацію пілотного проекту щодо розвитку системи екстреної медичної допомоги у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та м. Києві і створення оперативно-диспетчерських служб. Ознайомитися з постановою від 22 травня 2019 р. № 425 можна тут.
Реалізація пілотного проекту у зазначених регіонах сприятиме створенню нової моделі організації та надання екстреної медичної допомоги, спроможної забезпечити вчасне, якісне та ефективне реагування на випадки невідкладних станів; забезпеченню модернізації оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; задоволенню потреб пілотних регіонів у спеціалізованому санітарному транспорті екстреної медичної допомоги; створенню навчально-тренувальних симуляційних центрів екстреної медичної допомоги у пілотних регіонах.
Для цього проекту Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” на створення оперативно-диспетчерських служб, реалізацію пілотного проекту щодо розвитку системи екстреної медичної допомоги у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та м. Києві передбачено кошти в обсязі 922 568,9 тис. гривень.
Аналітичний центр АМУ

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)