06 / Грудень, 2017
5 грудня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про житлово-комунальні послуги" (законопроект №1581-д від 10.12.2015). Після його реєстрації в Парламенті України Асоціація міст України активно працювала над цим законопроектом, надавала свої пропозиції та зауваження, її представники входили до робочої групи, що доопрацьовувала документ в Комітеті Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. 
Закон "Про житлово-комунальні послуги" не вирішує всі проблеми житлово-комунального господарства і деякі його положення є компромісними. Але Асоціація міст України вважає прийняття Парламентом та підписання Президентом цього Закону ще одним рішучим кроком на шляху побудови конкурентного та якісного ринку житлово-комунальних послуг.
Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня набрання ним чинності (за виключенням окремих положень, які вводяться в дію з 1 січня 2019 року).

 

  

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)