30 / Березень, 2018

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 21 березня Кабінетом Міністрів України Постанову № 205 «Про внесення змін до пункту 25 Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників». 

 
Внесені зміни дають право розблокувати рахунки органів місцевого самоврядування, з яких здійснюються виплати матеріальної допомоги, субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, інших соціальних допомог.
Нагадаємо, 14.03.2018 року було прийнято зміни до Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників призвели до масового блокування Держказначейством рахунків органів місцевого самоврядування, з яких здійснюються соціальні виплати населенню. АМУ звернулася до Уряду з проханням терміново внести до постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2011р. №845 зміни, які дозволять здійснювати виплати громадянам за державними та місцевими програми соціального захисту населення у разі наявності невиконаного рішення суду про стягнення коштів (читати більше). 
30 березня зазначена постанова опублікована в Урядовому Кур’єрі:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)