28 / Листопад, 2023

1 грудня 2023 року, з 11:00 до 13:00, відбудеться онлайн-семінар «Моделі управління житловими фондами для України: досвід Естонії», організований Європейською економічною комісією ООН (ЄЕК ООН), Міністерством відновлення України, Естонською спілкою кооперативних житлових об'єднань (EKYL) та Housing Ukraine у партнерстві з Естонським центром міжнародного розвитку (ESTDEV) у рамках проєктуUN4Ukrainian Cities та ініціативи «На шляху до відновлення житлового фонду України: Програма розбудови потенціалу та співпраці для відновлення житла в Харкові, Миколаєві та Житомирі».

Міністерство Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України напрацьовує пропозиції щодо оновлення житлового законодавства України для створення кращих умов доступу громадян до доступного та гідного житла. Зокрема, Міністерством розробляється проєкт Закону «Про управління житловими фондами», покликаний забезпечити створення ефективної системи управління житловими фондами.
Відповідні напрацювання обговорюватимуться під час заходу, зокрема і через призму ефективних практик Естонії в цій сфері. 
За результатами цього обговорення будуть сформульовані рекомендації, що можуть бути використані для подальшого розвитку національного житлового законодавства України.

Посилання на онлайн-платформу Zoom для участі в заході: https://zoom.us/j/98410164619

Більш детальна інформація про захід за посиланням.

 

Асоціація міст України запрошує представників органів місцевого самоврядування активно долучатися до заходу з метою напрацювання конструктивних пропозицій щодо оновлення житлового законодавства України.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)