05 / Липень, 2017
4 липня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ відбулось перше у цьому році засідання Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Асоціацію міст України на засіданні комісії представляла експерт з місцевих фінансів АМУ Вікторія Кобялко, яка включена до складу Комісії.
На розгляд Комісії було подано 22 проекти по 6 об’єднаних територіальних громадах: Калинівської ОТГ Вінницької області, Новопокровської ОТГ Дніпропетровської області, Черкаської ОТГ Донецької області, Вільховецької та Тячівської ОТГ Закарпатської області, Волоківської ОТГ Чернівецької області. На фінансування проектів передбачається використати 22 075,3 тис. грн за рахунок  субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Усі проекти були розглянуті та схвалені Комісією без зауважень. Але члени Комісії акцентували на необхідності активізувати об’єднаним територіальним громадам роботу з підготовки та надання своїх проектів для їх вчасної реалізації у цьому році.
На 2017 рік у Державному бюджеті України заплановано 1,5 млрд грн субвенції місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. Розподіл цієї субвенції затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 року №410, а 21 червня Комітетом Верховної Ради з питань бюджету погоджено запропонований Мінрегіоном на 2017 рік розподіл цієї субвенції.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)