05 / Жовтень, 2016

Так, прийнятою на засіданні Уряду постановою, внесені зміни до пункту 17 затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. № 758 Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період). Прийняті зміни передбачають обов’язок ПАТ НАК «Нафтогаз України» постачати природний газ виробникам теплової енергії для виробництва теплової енергії за цінами, на умовах та у порядку, що визначені на умовах цього Положення на період до 1 квітня 2017 р.

Окрім того, Урядом прийнято розпорядження «Деякі питання опалювального сезону 2016/2017 р.» яким ПАТ НАК «Нафтогаз України» та постачальників природного газу до початку опалювального сезону зобов’язано видати теплогенеруючим організаціям номінації (відповідно до укладених договорів). Також зазначене розпорядження зобов’язало газорозподільчі організації, до початку опалювального сезону, забезпечити пуск газу на джерела теплової енергії теплогенеруючих та теплопостачальних організацій.

Необхідно зауважити, що питання підготовки до опалювального сезону та своєчасного початку попалювального сезону  постійно перебувають у полі зору Асоціації. Так наприклад одним на засіданні Правління Асоціації міст України, яке відбулося 27 вересня 2016 року, було розглянуто питання "Про стан підгтовки до опалювального сезону 2016- 2017 років". 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)