05 / Грудень, 2019
5 грудня Асоціація міст України підписала Меморандум про співпрацю з фундацією «Українці проти туберкульозу», Всеукраїнською коаліцією громадських організацій «Зупинимо туберкульоз разом» та Всеукраїнською асоціацією людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ».
У церемонії підписання взяли участь: Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, Голова правління фундації «Українці проти туберкульозу» Віталій Руденко, співголова Всеукраїнської коаліції громадських організацій «Зупинимо туберкульоз разом» Сергій Борткевич, Голова правління Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ» Віктор Пилипенко.
Партнерство передбачає сприяння впровадженню заходів, спрямованих на подолання туберкульозу в країні. Важливо не втратити сили, ресурси та темпи для досягнення Третьої Цілі сталого розвитку – покласти край епідеміям СНІДу, туберкульозу, малярії та тропічних хвороб, особливо в рамках медичної реформи.
Згідно Меморандуму, АМУ та організації-підписанти проводитимуть інформаційно-просвітницьку, організаційну, методичну підтримку практичним розробкам, матеріалам, тренінгам стосовно актуальних питань у сфері протидії туберкульозу в громадах – членах АМУ.
Консолідація зусиль та чітка координація дій АМУ та громадських організацій дозволять нам сприяти створенню здорового середовища в громадах. Ми готові долучитися до вирішення першочергових завдань, спрямованих на ефективну профілактику туберкульозу в громадах, - Олександр Слобожан
Підписавши Меморандум про співпрацю, АМУ  та громади-члени приєдналися до реалізації Глобальної стратегії «Покласти край ТБ» на період 2016–2035 роки та Державної стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню, ухваленої Урядом 27 листопада 2019 року, для подолання епідемії в країні.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)