11 / Травень, 2018
10 травня Кабінет Міністрів України затвердив підготовлений Нацдержслужбою за підтримки АМУ План заходів щодо реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.
Таким чином, шлях до формування в Україні сучасної ефективної системи навчання службовців та депутатів місцевого самоврядування відкрито.
Концепція розрахована на термін до кінця 2020 року.У її реалізації, поряд з відповідними центральними органами  виконавчої влади, візьмуть участь всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування, а також міжнародні донорські організації. Після цього система стане постійно діючою.
Пілотне вивчення навчальних потреб органів місцевого самоврядування має бути завершене до кінця І кварталу 2019 року.
Нагадаємо, Концепція була схвалена розпорядженням Уряду від 1.12.2017р. № 974-р. Підготовка проекту Концепції та проекту Плану заходів з її реалізації здійснювалась робочою групою, утвореною  НАДС. Експерти АМУ були залучені до підготовки проекту Концепції. Пропозиції Асоціації міст України враховані в остаточній редакції документу. 
Концепція була розроблена на виконання Стратегіїї реформування державного управління України на 2016—2020 роки, схваленої розпорядженням Уряду від 24.06.2016р.№ 474-р
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)