25 / Грудень, 2016

Стратегія розвитку житлово-комунального господарства України, що розроблена Асоціацією міст України, була представлена на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

 

21 грудня 2016 року відбулося чергове засідання Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, на якому фахівцями Асоціації міст України була представлена Стратегія розвитку житлово-комунального господарства. Необхідно зазначити, що починаючи з весни 2016 року експерти Асоціації активно працювали над моделями розвитку 9 сфер діяльності органів місцевого самоврядування, які на наше переконання потребують серйозного реформування для забезпечення повноцінного надання мешканцям населених пунктів всього спектру необхідних послуг. Розроблені Стратегії неодноразово виносилися на широке обговорення під час проведення фахових зустрічей як в рамках діяльності Асоціації та її членів, так і поза ними. Так, зокрема, ця Стратегія була презентована та обговорена в тому числі і під час проведення ХІІ Українського муніципального форуму (м. Одеса) та Форуму місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: місцеві фінанси, сталий розвиток, земля та майно, житлово-комунальне господарство» (м. Харків). За результатами обговорення Стратегії учасниками заходів, до неї вносилися певні корективи та доповнення.

Необхідно зазначити, що Стратегія розвитку житлово-комунального господарства була надана членам Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства завчасно, тому під час короткої, але змістовної презентації, відбулося її жваве обговорення по суті. За наслідком представлення цього документу, була досягнута домовленість щодо подальшого опрацювання Стратегії як членами Комітету, так і їх помічниками з метою якнайшвидшого забезпечення системних перетворень у сфері житлово-комунального господарства, які призведуть до надання більш якісних та доступних послуг споживачам.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)