26 / Січень, 2017
 
26 січня у Чернігові розпочалося засідання Секції АМУ з питань місцевих фінансів. Учасники – керівники фінансових управлінь міських рад міст обласного значення з усієї України, аналітики АМУ, представники парламентського Комітету з питань бюджету.
Захід проводиться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Засідання відкрив Чернігівський міський голова В.Атрошенко, який привітав учасників Секції та побажав їм плідної роботи протягом двох наступних днів.
Перший заступник виконавчого директора АМУ О.Слобожан у вступному слові  зазначив, що у 2016 році Асоціації вдалося відстояти інтереси місцевого самоврядування та внести ряд законодавчих змін на користь міст та громад.
 
В ході роботи Секції, яка працюватиме два дні, фінансисти обговорять бюджетну децентралізацію, її результати та успіхи,  ознайомляться з бюджетними новаціями 2017 року, подискутують щодо актуальних проблемам місцевих бюджетів, законодавчих ініціатив у сфері місцевих фінансів. Окремими питаннями будуть законодавча карта реформи сфери місцевих фінансів та модельна оболонка муніципальних фіскальних реєстрів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)