07 / Квітень, 2017

7 квітня у Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулася робоча нарада щодо підготовки до другого читання проекту Закону «Про Фонд енергоефективності». У робочій нараді брали участь як народні депутати України, так і представники міжнародних фінансових інституцій, центральних органів влади, профільних асоціацій та громадських організацій. Участь у зазначеній нараді взяв і представник Асоціації міст України.  

Під час зустрічі були обговорені основні напрямки, за якими у стислий строк потрібно доопрацювати урядовий законопроект, для його якнайскорішого прийняття. Як заявив Перший заступник Голови Комітету О. Домбровський, якнайскоріше прийняття проекту Закону України «Про Фонд енергоефективності» дасть можливість залучити кошти іноземних донорів у розмірі 100 млн. євро, за які можуть бути проведена суттєва термомодернізація багатоквартирних житлових будинків. Це, в свою чергу, дасть можливість державі суттєво скоротити витрати на закупівлю енергоресурсів за кордоном, а споживачам дасть можливість суттєво зменшити витрати на оплату комунальних послуг.

Радниками Віце-прем’єр-міністра – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка була проведена презентація системи управління Фонду енергоефективності та механізму використання за його допомогою коштів Державного бюджету України та грантових коштів для здійснення енергоефективних заходів.

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)