22 / Березень, 2021

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 20 березня прийнято рішення, що з 00 години 00 хвилин 23 березня 2021 р. в Києві та Одеській області  діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. 

Кількість нових випадків на COVID-19 в столиці за останній місяць збільшилася у 4 рази, за останній тиждень приріст склав 56%. Схожими темпами зростає і кількість нових госпіталізацій підтверджених та з підозрою на COVID-19. Рівень госпіталізації до ковідних лікарень Києва протягом останнього тижня на 64% перевищує встановлений показник 60 осіб на 100 тис. населення. Впродовж останніх трьох днів є перевищення двох індикаторів, а сама - "рівень госпіталізації" та "завантаженість ліжок з киснем".
В Одеській області  відмічається зростання госпіталізацій і за останні три дні цей показник перевищує встановлений постановою Уряду показник у 60 осіб на 100 тис. населення та показником, який перевищила Одеська область, є виявлення випадків інфікування, які протягом останніх 7 днів перевищує показник у 20%. У регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.
Комісія рекомендувала перевести на дистанційну роботу частину працівників ЦОВВ, а також провести засідання регіональної ТЕБ та НС в Одеській області, на яких вирішити питань, які будуть виникати в зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів. Окремо на засіданні було розглянуто питання врегулювання роботи транспорту. Комісія ТЕБ та НС прийняла рішення доручити Мінінфраструктури разом з МОЗ та іншими заінтересованими органами опрацювати питання функціонування транспорту в регіонах, де встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)