23 / Серпень, 2017
23 серпня на засіданні Уряду було схвалено Концепцію реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів, яка передбачає поетапний перехід до 2020 року на 100% закупівлі ліків та медичної продукції для потреб галузі охорони здоров’я через спеціальну державну структуру.
«Ми повинні створити такий механізм в Україні, ми повинні мати свою систему в Україні, українську структуру, яка буде закуповувати ліки за міжнародними стандартами», - сказала в. о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун під час представлення проекту розпорядження.
Зокрема, розпорядження Кабінету Міністрів передбачає створення функціональної та ефективної закупівельної організації, яка буде здійснювати публічні закупівлі лікарських засобів і медичних виробів на національному, місцевому та міжнародному рівні за принципами ефективності, прозорості та підзвітності. При цьому МОЗ повністю перейде до закупівлю ліків через спеціалізовану установу в 2019 році.
Крім того, Уряд планує вже у вересні  повернути до порядку денного Верховної Ради України ключові законопроекти в сфері реформування охорони здоров’я, про що повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.
«У вересні підемо в Парламент на ухвалення реформи охорони здоров’я. В комплексі  всі рішення маємо ухвалювати», - зазначив Глава Уряду.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)