21 / Червень, 2017
21 червня на засіданні Кабінету Міністрів України було схвалено розроблений Урядом проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", який передбачає 450 млн грн додаткової медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Це стало можливим внаслідок перегляду прогнозу соціально-економічного розвитку національної економіки на 2017 рік, та, відповідно, перевиконання планового показника доходів Державного бюджету України на 2017 рік на 24 млрд грн.
Позицію органів місцевого самоврядування на засіданні Уряду представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Він зазначив: «Ми вітаємо зміни до держбюджету і очікуємо їх схвалення парламентом 22 червня та підписання Президентом у п’ятницю 23 червня, щоб з 26 червня органи місцевого самоврядування отримали ці кошти».
Додаткове фінансування дасть змогу підвищити рівень фінансового забезпечення медичних послуг, які надаються установами охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)