06 / Квітень, 2020
 
Постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» передбачені, у тому числі, заходи щодо підтримки підприємств тепло- та водопостачання.
 
 
Так, Уряд заборонив постачальникам електроенергії відключати або обмежувати нижче технологічного мінімуму електропостачання підприємств централізованого водопостачання та водовідведення. Окрім того, постачальникам природного газу забороняється припиняти постачання природного газу виробникам теплової та електричної енергії незалежно від форми власності. При цьому, на період карантину НАК «Нафтогаз України» (як постачальник зі спеціальними обов’язками), зобов’язаний укладати з виробниками теплової та електричної енергії договори постачання природного газу, а також здійснювати його постачання відповідно до укладених договорів незалежно від стану розрахунків за отриманий енергоносій.
Таким чином, при прийнятті постанови Уряд врахував пропозиції Асоціації міст України щодо заборони обмеження або припинення постачання енергоресурсів надавачам комунальних послуг, які були надіслані Міністертву фінансів України  від 20 березня 2020 року. Лист АМУ.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)