15 / Липень, 2022
13 липня 2022 Кабінет Міністрів України на виїзному засіданні в Чернігові ухвалив розпорядження про виділення 286 млн грн з резервного фонду на відбудову зруйнованих об’єктів системи централізованого теплопостачання. Кошти виділені:
►  100 млн грн  Полтавській ОВА для відбудови системи централізованого теплопостачання в Кременчуці;
►  99,9 млн грн Чернігівській ОВА для відбудови Чернігівської ТЕЦ;
►  86,5 млн грн Сумській ОВА для відбудови Охтирської ТЕЦ.
 
Асоціація міст України вітає ухвалення Урядом рішень про виділення коштів на відбудову зруйнованих об’єктів системи централізованого теплопостачання та сподівається на продовження активної співпраці, спрямованої на відновлення зруйнованих об’єктів теплопостачання та підготовку до опалювального сезону 2022/2023 років.
 
Нагадаємо, на засіданні Правління Асоціації міст України 16 травня 2022 року було ухвалене Звернення до Міністра розвитку громад та територій України О.Чернишова, у якому запропоновано низку кроків, спрямованих на забезпечення підготовки до опалювального сезону 2022/20023 років. Зокрема, Правління АМУ пропонувало забезпечити відновлення зруйнованої внаслідок збройної агресії російської федерації інфраструктури населених пунктів, в тому числі систем теплозабезпечення в містах Кременчук, Охтирка, Чернігів.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)