14 / Грудень, 2016

На засіданні Уряду, яке відбулося 14 грудня 2014 р., було затверджено План організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України  від 3 листопада 2016 р. № 1730-VIII «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».

Нагадаємо, що перехідними положеннями Закону передбачалася необхідність:

Кабінету Міністрів України під час підготовки проектів Державного бюджету України на 2017 рік та на наступні роки передбачати видатки на фінансування заходів, визначених цим Законом, у разі неповного фінансування відповідних видатків у 2016 році.

Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановити алгоритм розподілу коштів, що надходять на рахунки із спеціальним режимом використання державного підприємства "Енергоринок" та енергопостачальних компаній під час проведення взаєморозрахунків відповідно до цього Закону.

Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

  • прийняти нормативно-правові акти, передбачені цим Законом;
  • привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
  • у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити розрахунки пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, їх виплату у грошовій формі;
  • забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Таким чином затвердження зазначеного Плану забезпечує реалізацію перехідних положень Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)