29 / Березень, 2017
28 березня на засіданні Урядового комітету з питань економічної та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності було схвалено проекти постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового договору про реструктуризацію заборгованості за спожиту електричну енергію» та «Про затвердження Типового договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ».
Проекти цих нормативно-правових актів були направлені розробником для опрацювання центральним органам влади та Асоціації міст України. АМУ погодила їх без зауважень, та враховуючи наявність окремих застережень Мінфіну до поданих на розгляд проектів, Урядовим комітетом було прийняте рішення щодо необхідності їх термінового доопрацювання, після чого вони будуть винесені на розгляд Кабінету Міністрів України. 
Необхідно зазначити, що прийняття цих постанов є одним з кроків, направлених на реалізацію Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та тепло генеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».
Нагадаємо, проблемні питання функціонування підприємств теплопостачання розглядалися під час робочої наради Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з міськими, селищними, сільськими головами, що відбулася 21 березня у рамках засідання Правління Асоціації міст України (читати). АМУ звернулася до Уряду з тим, аби вирішити питання із заборгованістю держави перед підприємствами сфери ЖКГ, яка виникла внаслідок різниці тарифів за комунальні послуги та врегулювати питання реструктуризації заборгованості для цих підприємств.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)