13 / Жовтень, 2016

13 жовтняУрядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності роглянув проект постанови КМУ "Деякі питання споживання комунальних послуг та енергоносіїв установам виконання покарань".

Проектом постанови пропонувалося, що установи виконання покарань у частині оплати споживання комунальних послуг та енергоносіїв (крім природного газу) в обсягах, необхідних для забезпечення потреб засуджених у комунальних послугах, належать до категорії споживачів "населення".

Таким чином по-суті пропонувалося знизити таифи на комунальні послуги та електроенергію для таких установ, не зважаючи на той факт, що повноваження регулювання тарифів належать Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Під час погодження цього нормативно-правового акта, Асоціацією було зауваженно не припустимість "вибірковості" при відвесенні установ до категорії "населення".

На Урядовому комітеті представником Асоціації було зауважено, що зниження тарифів на комунальні послуги (теплопостачання, водопостачання та водовідведення) без належного відшкодування призведе до додаткових збитків комунальних підприємств , а в частині пониження тарифів на електроенергію було запропоновано також знизити тарифи і на електроенергію, що використовується для потреб зовнішнього освітлення населених пунктів. Це сприятиме зменшенню злочинності, а отже і кількості засуджених.

Після обговорення проекту постанови, Урядовий комітет прийняв рішення відкласти його розгляд.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)