25 / Березень, 2020
26 березня 2020 року Асоціація міст України проводить вебінар, присвячений змінам у розпорядженні комунальним майном, які запроваджені з 01.02.2020 Законом України «Про оренду державного та комунального майна» (№157-ІХ) .
Початок вебінару - 14.00
Онлайн-трансляція вебінару буде доступна на Фейсбук сторінці Асоціації міст України.
Готуючись до вебінару, АМУ зібрала проблемні питання від органів місцевого самоврядування, які будуть передані Мінекономіки та Фонду державного майна України. Також, під час вебінару представники Державного підприємства «Прозорро.Продажі» нададуть методичну допомогу щодо переходу на електронні сервіси і створення Переліків комунального майна для передачі їх за новими правилами оренди.
Під час Вебінару органи місцевого самоврядування будуть мати змогу отримати консультацію від керівництва ФДМУ щодо основних змін у законодавстві та почути відповіді на проблемні питання, які будуть надходити в режимі реального часу (чи надходили на офіційну пошту Асоціації міст України).
Запрошуємо долучитися до перегляду вебінару та спілкування про ключові зміни оренди комунального майна.
Нагадаємо, Асоціація міст України запровадила роботу у вигляді вебінарів, що полегшує консультативну і методичну роботу з органами місцевого смаоврядування, убезпечує  від прямого контакту учасників у період пандемії COVID – 19.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)