11 / Жовтень, 2019
9 жовтня в Асоціації міст України відбувся круглий стіл на тему «Економіка підприємств водопостачання: стабільне енергопостачання підприємств водопостачання без збільшення тарифів». Захід було організовано за ініціативи Руслан Голуба, секретаря робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунального господаррства по доопрацюванню Закону «Про житлово-комунальні послуги», експерта ГО «Нова Комунальна Україна». Учасники: Ольга Бабій, радник Міністра розвитку громад та територій, Євген Магльований,член НКРЕКП, Дмитро Новицький, Президент Асоціації «Укрводоканалекологія», керівники підприємств водопостачання та водовідведення, представники енергопостачальних підприємств, а також представники експертного середовища.
Позицію Асоціації міст України на засіданні Круглого столу представляв аналітик АМУ Олег Гарник.
Під час круглого столу учасники обговорили можливість реалізації ЕСКО договорів на підприємствах та проблемні питання, з якими стикаються інвестори під час реалізації таких договорів. Далі дискусія перейшла на інші проблемні питання галузі водопостачання, зокрема щодо необхідності внесення змін до ряду законодавчих актів, розробки методологічного забезпечення, спрямованого на здійснення заходів енергоефективності тощо.
За результатами засідання учасники домовилися про певні кроки для вирішення обговорених проблем та висловили побажання у подальшому продовжити співпрацю і такі зустрічі.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)