10 / Лютий, 2023
В рамках підтримки громад Проєктом ЮНІСЕФ та Асоціації міст України, фінансування в розмірі 1,5 млн грн для придбання сучасного медичного обладнання отримали наступні громади:
- Рогатинська громада Івано-Франківської області;
- Камянець-Подільська громада Хмельницької області;
- Широківська громада Запорізької області.
 
У Рогатинській громаді за отримані кошти закупили медичне обладнання для обстеження дітей та надання корекційних послуг дітям з обмеженими фізичними можливостями. Зокрема, у комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Рогатинської міської ради придбали тренажер для тренування рук і ніг та реабілітаційний пристрій – вертикалізатор. 
 
Для Кам’янець-Подільського перинатального центру придбали портативний венозний сканер, аудіометр для новонароджених, стерилізатори, аналізатори, інфузійний насос та інше сучасне медобладнання. Завдяки отриманій фінансовій допомозі від Асоціації міст України та ЮНІСЕФ у громаді реалізують програму «Материнство та Дитинство», яка забезпечить надання жінкам та дітям доступ до якісних медичних послуг: ведення вагітності, родорозрішення та виходжування немовлят. 
 
Медичні послуги стануть доступніші жителям Широківської громади, де отримали обладнання для двох дитячих стоматологічних кабінетів. Новий кабінет стоматології відкрився в амбулаторії села Миколай-Поле та в місті Запоріжжя. Вони оснащені сучасним обладнанням та вже приймають всіх охочих.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)