31 / Серпень, 2017
В Одесі 31 серпня розпочалося дводенне засідання Асоціації фінансистів України, яке ініціювала та організувала Асоціація міст України в рамках проекту ПУЛЬС, який реалізується за підтримки USAID.
У засіданні беруть участь аналітик АМУ Ігор Онищук, радник Міністра фінансів України Галина Маркович, керівники фінансових підрозділів українських міст.
Під час виступу Ігор Онищук розповів про участь Асоціації міст України в бюджетному процесі 2017 року, детально зупинився на проблемах, з якими зіткнулись сьогодні місцеві бюджети, і котрі необхідно врегулювати до кінця цього року. «Ці питання потребують негайного вирішення,  оскільки це позначатиметься на формуванні місцевих бюджетів на наступний рік», – зазначив Ігор Онищук.  Зокрема, він звернув увагу на проблеми щодо сплати акцизу, пільгового перевезення пасажирів, заборгованості з субсидій по ЖКГ. Крім того, Ігор Онищук акцентував на планових показниках міжбюджетних трансфертів та особливостях формування місцевих бюджетів на 2018 рік.
Директор департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега подякувала Асоціації міст України за відстоювання позиції органів місцевого самоврядування в органах влади, розробку актуальних законодавчих ініціатив та постійну підтримку у всіх напрямках.
Під час дводенного заходу його учасники напрацюють пропозиції щодо вирішення проблем погашення заборгованості за середньостроковими позиками та безвідсотковими позичками, наданими місцевим бюджетам за рахунок ЄКР у 2009-2014 роках, щодо фіскального механізму заборони реалізації сигарет за цінами, нижчими суми податків та собівартості, щодо низки інших проблемних питань виконання місцевих бюджетів.
 
                            

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)