28 / Травень, 2019
28 травня 2019 року відбувся вебінар «Медицина в ОТГ». На запитання слухачів відповіла аналітик Асоціації міст України з питань охорони здоров’я Світлана Осташко.  
Вебінар організовано у співпраці з Американським домом у Києві (America House Kyiv) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджується АМУ у спільно з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Ведуча вебінару -  менеджер програм IREX/PULSE Любов Квасюк - наголосила на потребі громад в одержанні професійних консультацій для розуміння напрямів реформування галузі. 
Аналітик АМУ Світлана Осташко виступила з презентацією на тему «Система охорони здоров'я». Вона також відповіла на запитання громад щодо проблем впровадження реформи медицини в ОТГ, серед яких нестача фінансування медичної галузі; збільшення делегованих державою повноважень місцевому самоврядуванню без надання необхідних ресурсів для їх виконання; лікування хворих на цукровий діабет та ниркову недостатність; забезпечення оплати праці медичних працівників тощо.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)